54. Kütüphane Haftası dolayısıyla İlçemiz tarihi değerlerinden Varda Köprüsü’nde “Kitaplar VARDA, Sen Yoksun” adlı etkinlik düzenlendi.
        54’üncü Kütüphane Haftası dolayısıyla İlçe Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığının organizesiyle düzenlenen ‘Kitaplar VARDA, Sen Yoksun’ adlı etkinlikte İlçemiz Şehit Mehmet Çalışkan İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri ve İlçe Protokolü, Tarihi Varda Köprüsü’ne karşı kitap okuyarak, kitap okuma alışkanlığı konusunda farkındalık oluşturmaya çalıştı.
        Kaymakamımız Melih AYDOĞAN, etkinlikte yaptığı konuşmasında, “Karaisalı’da ‘Kitaplar VARDA, Sen Yoksun” projesi ile her gün akşam saat 20.00’de hep birlikte kitap okuyoruz. Bu sayede çocuklarımızın kitapları sevmesini, okuma alışkanlığı kazanmasını ve düşüncelerini daha iyi aktarabilmelerini sağlıyoruz. 54. Kütüphane Haftası dolayısıyla ilçemizde bulunan Tarihi Varda Köprüsü’ne karşı 130 ilkokul öğrencisi ve ilçe protokolü ile birlikte kitap okuduk. Bu projemiz her gün akşam saat 20.00’de devam edecek” dedi.
 
 
 
 
 
 

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Karaisalı Kaymakamlığı tarafından sağlanmaktadır.

Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2016 ©